Ubytování v malebné krajině jižních Čech

Přijeďte si odpočinout do přírody ...

Najdete nás v nedaleké malebné vesničce Stará Hlína, která je místní částí známého jihočeského města Třeboně. Nabízíme vám ubytování v nově postaveném objektu, který se nachází uprostřed rozlehlých plání, obklopený lesy a rybniční soustavou. Stará Hlína a její okolí potěší nejen milovníky rybaření, vodních sportů, turistiky, návštěvy historických památek a mnoha jiných oddechových vyžití, ale svou polohou je idelání pro cykloturistiku.   Cyklotrasy probíhající přímo naší obcí nabízí mnoho možností, jak strávit příjemnou dovolenou.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Ubytování v soukromí nabízí:

Celková kapacita činí 8 lůžek.

- 2 pokoje 3 lůžkové,

- 1 pokoj  2 lůžkový.

Každý z pokojů má samostatné sociální zařízení .

Společná pro všechny pokoje je kuchyň a společenská místnost (jídelna) s TV.

Vedle objektu je samostatná terasa s plynovým grilem a dětským pískovištěm. Celý objekt s venkovní terasou je samostatně oplocen. Parkování vozidel před objektem. Úschova kol v garáži v přilehlém rodinném domě. WiFi připojení samozřejmostí.

Cena za lůžko 490,- Kč včetně poplatků. Děti  0 - 10 let  450,- Kč. Při obsazení celého objektu 5ti a méně osobami bude účtována cena celkem 17.700 Kč/týden. Nabíjení elektro kola 200 Kč/pobyt.


Záloha pro závaznou rezervaci pobytu činí 50 % z ceny, uhrazené do pěti pracovních dnů od samotné rezervace.


storno 6 týdnů před nástupem - polovina zálohy


storno 3 týdny před nástupem - celá zálohaDomácí mazlíčci lze pouze po domluvě s majiteli 

 

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky